PFT3960

DH-PFT3910

Single-mode SFP, 155Mb/s, LC-liitin

Availability: Varastossa Tuotetunnus (SKU): 666269-1
Hinnat vain jälleenmyyjille. Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat

Kuvaus

DAHUA DH-PFT3910  Yksimuoto kuitumoduuli

  • Siirtonopeus: 155 Mb/s,
  • TX 1310nm, RX 1550nm;  20km; -40℃~85℃
  • Single-mode SFP module; Single fiber bi-directional transmission
  • Toimii Dahuan kytkimissä
  • LC-liitin
  • Toimii vain 4-porttisissa PoE-kytkimissä tai kytkimissä joissa on 100/1000 Base-X (SFP) tuki

HUOM! Tarvitsee pariksi DH-PFT3920 SFP moduulin.

You've just added this product to the cart: