PFT3970

DH-PFT3970

Single-mode SFP, 1.25Gb/S, LC-liitin

Availability: Varastossa Tuotetunnus (SKU): 666276
Hinnat vain jälleenmyyjille. Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat

Kuvaus

DAHUA DH-PFT3970  Yksimuoto kuitumoduuli SFP

  • Siirtonopeus: 1.25Gb/s
  • TX 1550nm, RX 1310nm;  20km; -40℃~85℃
  • Single-mode; Single fiber bi-directional transmission
  • Toimii Dahuan kytkimissä
  • LC-liitin

HUOM! Tarvitsee pariksi DH-PFT3960  SFP kuitumoduulin

 

You've just added this product to the cart: