pft3900

DH-PFT3950

Multi-mode kuitumoduuli SFP, LC-liitin, 1.25Gb/s

Availability: Varastossa Tuotetunnus (SKU): 666306-1
Hinnat vain jälleenmyyjille. Kirjaudu sisään nähdäksesi hinnat

Kuvaus

DAHUA DH PFT3950 Monimuoto kuitumoduuli

  • 1,25Gb/s; TX/RX 850nm; 200m; -40℃~85℃
  • Tupla kuitu; Duplex
  • Toimii Dahuan kytkimissä
  • Kuitu interface tyyppi: LC-liitin

 

You've just added this product to the cart: